Hotel GH BERNARDIN

O smeštaju

Opis

Prestižan hotel nalazi se na samoj obali mora između Portoroža I Pirana, okružen predivnom borovom šumom. Sve sobe su sa TWC, telefonom, balkonom, klima uređajem, SAT TV, mini barom, fenom, sefom. Sve sobe imaju balkon. Gostima hotela je na raspolaganju zatvoren bazen hotela Histrion koji se nalazi na 300m udaljenosti.

Cene

Cene za paket aranžmane izražene u evrima (€)
datum od - do 17.04.
21.04.

1 / 2 PROMO (ND)

PO OSOBI 199
jednokrevetna soba 259
dodatni krevet 199
I dete 0-12 179

1 / 2 PROMO (PP)

PO OSOBI 219
jednokrevetna soba 299
dodatni krevet 219
I dete 0-12 199

1/2 Standard (ND)

PO OSOBI 219
jednokrevetna soba 279
dodatni krevet 219
I dete 0-12 199

1/2 Standard (PP)

PO OSOBI 239
jednokrevetna soba 319
dodatni krevet 239
I dete 0-12 219

Napomene

Uključeno u cenu

  • Vanlinijski prevoz autobusom (visokopodni ili dabldeker, audio, video opremljenosti, prosečne udobnosti, bez obuhvaćenih usluga pića, hrane i dr. tokom putovanja) na relaciji prema programu putovanja
  • smeštaj u dvokrevetnim ili dvokrevetnim sobama sa pomoćnim ležajem (u zavisnosti od raspoloživosti kapaciteta) na bazi dva noćenja sa doručkom u Portorožu
  • obilaske prema programu putovanja
  • usluge vodiča-pratioca za vreme trajanja aranžmana, troškove organizacije putovanja.

Nije uključeno u cenu

  • Međunarodno putno osiguranje ,
  • obaveznu boravišnu taksu i prijavu, koja iznosi oko 6 € po osobi po noci i plaća se na recepciji hotela ,
  • fakultativne izlete (u organizaciji ino partnera) kao i potrebne ulaznice za kulturno istorijske spomenike,
  • individualne troškove i ostale nepomenute troškove.
  • Evropska Unija od naredne godine (tačan datum stupanja na snagu još nije preciziran a odnosi se na 2024. godinu), najavljuje uvodjenje Evropskog sistema putnih informacija i autorizacije (ETIAS) , za putovanje u Schengen zonu, za putnike kojima nije potrebna viza za ulazak u EU, uključujući i putnike iz BiH. Državljani trećih zemalja kojima nije neophodna viza za putovanje u Schengen zonu moraće individualno pre puta podneti zahtev za odobrenje putovanja jednostavnom procedurom korištenja internet stranice ili mobilne aplikacije ETIAS-a i za to će morati platiti naknadu u iznosu od 7 eura, a dobijeno odobrenje ETIAS-a važi će tri godine", po trenutnim najvama..
Vrh stranice